Hoshi

Seite wa koto o shisonjiru. *Tylko ci, którzy się śpieszą popełniają błędy*

Ogłoszenie

____Proszę o rejestrację nickiem z gry____

#1 2010-08-09 22:07:51

 AliShia

członek gildii

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 35
Punktów :   
Nick: AliShia
lvl: 100
gildia: HOSHI
klasa postaci: uzdrowicielka

AliSia Żegna Się.

Drodzy kochani Bracia i Siostry to własnie ta chwila, w której  zwężają się nasze drogi, gdzie brak pomysłu i czasu na kontynuacje gry. To własnie ta chwila, chwila rozstania i smutku, tęsknoty za wami, rozstanie  te nie będzie łatwe, ale zawsze tacy jak wy ludzie zostają w pamięci. Kończę grę z wielu powodów tych bardziej ważnych i mniej ważnych. Gildia HOSHI to nie gildia, to jest "Rodzina" , w której każdy się szanuje bez względu na lvl-e czy ilość różnych innych wartości. Wielkie podziękowanie dla Arona, Miśku zrobiłeś kawał dobrej roboty tworząc tą gildię, widać, że robisz to całym sercem, starasz się każdego dnia żeby Gildia była lepszą gildia niż jest. Podoba mi się to strasznie. Dąż do celu, wiem ze Ci się to uda. Dziękuje jeszcze raz wszystkim za miło spędzone chwile z wami, żarty na Tsie oraz na czacie gildyjnym.


                                                                           
                                                                                   AliShia.


Miej się na baczności...
Zło czyha wszędzie...
Strzeż się...
~| BASSLINE |~

Offline

 

#2 2010-08-10 07:43:00

 BlackLadyy

członek gildii

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-07-06
Posty: 36
Punktów :   
Nick: BlackLadyy
lvl: 97
gildia: HOSHI
klasa postaci: Czarownica

Re: AliSia Żegna Się.

Eh szkoda...
Nie było mnie kilka dni a tu takie rzeczy się dzieją. Mam nadzieje że jeszcze przemyślisz swoją decyzję i postanowisz nie kończyć:)  Jeśli odejdziesz to mam nadzieje że szybko wrócisz:) Będzie ci się nudzić bez nas:D To samo dotyczy Gosi:)


Veni, Vidi, Vici - Przybyłem, Zobaczyłem, Zwyciężyłem

Offline

 

#3 2010-08-10 11:37:37

 MiSIEK

członek gildii

2315072
Skąd: Dallas city
Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 45
Punktów :   
Nick: MiSIEK
lvl: 165
gildia: HOSHI
klasa postaci: Strzelec wyborowy;)

Re: AliSia Żegna Się.

Powiem tak.....
sadze ze co bym tu napisal nie wplynie na twoja decyzje ale mam nadzieje ze wrocisz szybko do gry.Sam mialem czasem malo czasu na gre,uczylem sie pracowalem ale mimo to jakos znalazlem czas na gre.Patryk mam nadzieje ze i ty czasem znajdziesz chwilke by zalogowac sie na swojego koksa;p pogadac z nami , pozabijac tych noobow na arenie,wbic 100lvl xd

ehh nie lubie pozegnan....


Lepiej żebyście mnie nienawidzili za to kim jestem,niż kochali za to, kim nigdy nie będe

Offline

 

#4 2010-08-10 20:32:24

 AliShia

członek gildii

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 35
Punktów :   
Nick: AliShia
lvl: 100
gildia: HOSHI
klasa postaci: uzdrowicielka

Re: AliSia Żegna Się.

Na razie nie mam czasu i chęci na grę, lecz przemyśle to wszystko. Jak będę w Polsce dam konkretną odpowiedz. Jak na razie nie zmieniam zdania. Miłego wieczorka.


Miej się na baczności...
Zło czyha wszędzie...
Strzeż się...
~| BASSLINE |~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plodżywki